Alfa Romeo

ogłoszeniaceny używanychdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) problem pracy silnika na gaz na biegu jałowym



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum ALFA ROMEO Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krojc50

Czytelnik



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 19 Cze 2008, 16:43
Temat postu:

problem pracy silnika na gaz na biegu jałowym


Mam siene 1,2 z instalacją na gaz proble jest taki ze gasnie mi na wolnych obrotach i przerywa , jak śilnik jest ciepły to wtedy nie ma problemu albo jak postoi na słoncu to też nie ma problemu . Na benzynie broblemu z gasnięciem nie ma ale ,śilnik pracuje nie równo. wymieniłem śilnik krokowy przewody świece sonde a mechanik od gazu ma mnie już dosyć
Powrót do góry
modeno

Dyskutant



Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 73
Skąd jesteś (miejscowość / region): podlaskie
Posiadane auto: Renault Scenic 1,6 16v 2000r
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 19 Cze 2008, 16:48
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) problem pracy silnika na gaz na biegu jałowym


Posprawdzaj masę przy centralce LPG jak i przy silniku , poczyść i zobacz czy wszystko w porządku
Powrót do góry
TAIF

Junior admin


Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 6434
Skąd jesteś (miejscowość / region): PolskaPółnocnaTcz.
Posiadane auto: CORSA C 1.2/A170 W168 1.7 Diesel/ YAMAHA 1.2 i 1.7 Honda ST1300
Piwa: 147/249
Wysłany: Czw 19 Cze 2008, 17:05
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) problem pracy silnika na gaz na biegu jałowym


_ja mam podobny problem, moze jest na forum gazownik ktory cos nam podpowie ??? http://fiat.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=17022&highlight=
_________________
Regulamin forum dyskusyjnego.










Tako rzecze Zaratustra:
W piwie siła, w winie mądrość a w wodzie zarazki.
Powrót do góry
pawelw

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 388

Posiadane auto: Brava Steel 1,6 2001, gaz Tartarini Sekwencja
Piwa: 10/1
Wysłany: Czw 19 Cze 2008, 19:31
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) problem pracy silnika na gaz na biegu jałowym


ludzie piszcie normalnie !!!
Napisz jaka instalacja (model, typ sterownika, której generacji, kiedy robiłeś filtry gazu,regulację, świece,przebieg, co robiłeś z autem przez ostatnie powiedzmy 20 tyś.)
Powrót do góry
krojc50

Czytelnik



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 20 Cze 2008, 13:13
Temat postu:

Re: problem pracy silnika na gaz na biegu jałowym


krojc50 napisał:
Mam siene 1,2 z instalacją na gaz proble jest taki ze gasnie mi na wolnych obrotach i przerywa , jak śilnik jest ciepły to wtedy nie ma problemu albo jak postoi na słoncu to też nie ma problemu . Na benzynie broblemu z gasnięciem nie ma ale ,śilnik pracuje nie równo. wymieniłem śilnik krokowy przewody świece sonde a mechanik od gazu ma mnie już dosyć
Sterownik DIEGO www.kme.eu SEQUENTIAL GAS INJECTION SYSTEM gaz sekwencyjny filtry też wymieniałem do gazu . Ja twierdze ze przyczyna jest w czujnikach .Azresztom sam już nie wiem ????
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pią 20 Cze 2008, 13:13
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
tomsts

Debiutant



Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 11

Posiadane auto: Fiat Brava 1,6 SX 16V LPG 96'
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 21 Sie 2008, 18:19
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) problem pracy silnika na gaz na biegu jałowym


moze nie jestem jakims fachowcem ale czy to nie jest wina zlej pracy elektrozaworu? Na moje oko sprawa wyglada tak ze na benzynie samej smiga a jak przelaczysz na gaz to dostaje sie tam rowniez benzyna i ta mieszanka powoduje takie zachowanie niepozadane. Ale jako ze nie jestem jakims specem to pewnosci nie ma. Po prostu mam instalacje LPG i cos niecos czytalem. Praktyki niestety 0 .. Wink pozdro
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum ALFA ROMEO Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja


Alfa RomeoGiulietta

31 400

2011r.

169 344 km

świętokrzyskie

Alfa RomeoMiTo

17 900

2012r.

232 044 km

mazowieckie

Alfa RomeoGiulietta

32 900

2013r.

131 207 km

śląskie

Alfa RomeoStelvio

119 900

2018r.

103 500 km

wielkopolskie

Alfa RomeoGiulia

103 900

2019r.

60 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Alfaholicy.org   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System