Alfa Romeo

ogłoszeniaceny używanychdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacja sekwencyjna Tartarini



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum ALFA ROMEO Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafi79999

Czytelnik



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 5


Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 08 Lip 2008, 10:55
Temat postu:

Instalacja sekwencyjna Tartarini


Takie samo pytanie zadałem na forum LPG niestety nie udało mi się uzyskać odpowiedzi-może tutaj się uda;). W tym roku kupiłem fiata pandę z silnikiem 1.1. Żeby nie stracić gwarancji w ASO zaproponowano mi instalację sekwencyjną firmy Tartarini za 3400. Obecnie tym samochodem dojeżdżam do pracy i spalanie mam benzyny ok 6litrów. Chciałbym się dowiedzieć jak sprawuje się ta instalacja montowana przez fiata i na jakim poziome można się spodziewać spalanie gazu? Zastanawia mnie jeszcze to, że na tą instalacje jest tylko rok gwarancji a np. na BRC dwa lata. Chętnie skorzystał bym z oferty BRC bo tej firmy miałem instalację w poprzednim samochodzie (tylko że drugiej generacji) i nie było żadnych problemów. Dzięki za wszelkie informacje.
Powrót do góry
malina321

Debiutant



Dołączył: 29 Mar 2008
Posty: 10

Posiadane auto: panda 1 1 gaz
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 14 Lip 2008, 17:12
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacja sekwencyjna Tartarini


Smigam orginalnym Tartarinii 4 lata zrobione 50 ts kilometrow Bez jakichkolwiek klopotow orginalnie montowana od nowosci pozdrawiam
Powrót do góry
gadu-gadu
rafi79999

Czytelnik



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 5


Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 14 Lip 2008, 22:04
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacja sekwencyjna Tartarini


malina321 napisał:
Smigam orginalnym Tartarinii 4 lata zrobione 50 ts kilometrow Bez jakichkolwiek klopotow orginalnie montowana od nowosci pozdrawiam
Masz instalację sekwencyjną czy II generacji-bo w innym serwisie fiata proponowali mi do Pandy II generacji? Jaka jest różnica w spalaniu pomiędzy gazem a benzyną? Pozdrawiam
Powrót do góry
dewas

Stały Bywalec



Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 107
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Błękitna Jazzunia
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 15 Lip 2008, 15:49
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacja sekwencyjna Tartarini


U mnie okolo 0.5l więcej bierze gazu niz benzyny
Powrót do góry
gadu-gadu
malina321

Debiutant



Dołączył: 29 Mar 2008
Posty: 10

Posiadane auto: panda 1 1 gaz
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 18 Lip 2008, 20:11
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacja sekwencyjna Tartarini


ja mam sekwencyjan dalem o ile pamietam 4 lata temu ok 3 tys w spalaniu jest o ok litra wiecej tak zadnych wiekszych klopotow chwale sobie juz 2 razy sie splacila Pozdrawiam
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Pią 18 Lip 2008, 20:11
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum ALFA ROMEO Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja


Alfa RomeoGiulia

101 900

2019r.

60 000 km

mazowieckie

Alfa RomeoStelvio

139 999

2019r.

73 000 km

pomorskie

Alfa Romeo156

9 990

2005r.

182 430 km

pomorskie

Alfa RomeoGiulietta

32 900

2013r.

131 207 km

śląskie

Alfa RomeoGiulia

95 900

2018r.

91 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Alfaholicy.org   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System