Alfa Romeo

ogłoszeniaceny używanychdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacja sekwencyjna Tartarini



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum ALFA ROMEO Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafi79999

Czytelnik



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 5


Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 08 Lip 2008, 10:55
Temat postu:

Instalacja sekwencyjna Tartarini


Takie samo pytanie zadałem na forum LPG niestety nie udało mi się uzyskać odpowiedzi-może tutaj się uda;). W tym roku kupiłem fiata pandę z silnikiem 1.1. Żeby nie stracić gwarancji w ASO zaproponowano mi instalację sekwencyjną firmy Tartarini za 3400. Obecnie tym samochodem dojeżdżam do pracy i spalanie mam benzyny ok 6litrów. Chciałbym się dowiedzieć jak sprawuje się ta instalacja montowana przez fiata i na jakim poziome można się spodziewać spalanie gazu? Zastanawia mnie jeszcze to, że na tą instalacje jest tylko rok gwarancji a np. na BRC dwa lata. Chętnie skorzystał bym z oferty BRC bo tej firmy miałem instalację w poprzednim samochodzie (tylko że drugiej generacji) i nie było żadnych problemów. Dzięki za wszelkie informacje.
Powrót do góry
malina321

Debiutant



Dołączył: 29 Mar 2008
Posty: 10

Posiadane auto: panda 1 1 gaz
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 14 Lip 2008, 17:12
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacja sekwencyjna Tartarini


Smigam orginalnym Tartarinii 4 lata zrobione 50 ts kilometrow Bez jakichkolwiek klopotow orginalnie montowana od nowosci pozdrawiam
Powrót do góry
gadu-gadu
rafi79999

Czytelnik



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 5


Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 14 Lip 2008, 22:04
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacja sekwencyjna Tartarini


malina321 napisał:
Smigam orginalnym Tartarinii 4 lata zrobione 50 ts kilometrow Bez jakichkolwiek klopotow orginalnie montowana od nowosci pozdrawiam
Masz instalację sekwencyjną czy II generacji-bo w innym serwisie fiata proponowali mi do Pandy II generacji? Jaka jest różnica w spalaniu pomiędzy gazem a benzyną? Pozdrawiam
Powrót do góry
dewas

Stały Bywalec



Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 107
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Błękitna Jazzunia
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 15 Lip 2008, 15:49
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacja sekwencyjna Tartarini


U mnie okolo 0.5l więcej bierze gazu niz benzyny
Powrót do góry
gadu-gadu
malina321

Debiutant



Dołączył: 29 Mar 2008
Posty: 10

Posiadane auto: panda 1 1 gaz
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 18 Lip 2008, 20:11
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacja sekwencyjna Tartarini


ja mam sekwencyjan dalem o ile pamietam 4 lata temu ok 3 tys w spalaniu jest o ok litra wiecej tak zadnych wiekszych klopotow chwale sobie juz 2 razy sie splacila Pozdrawiam
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Pią 18 Lip 2008, 20:11
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum ALFA ROMEO Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja


Alfa RomeoGiulia

103 900

2019r.

60 000 km

mazowieckie

Alfa RomeoGiulietta

32 900

2013r.

131 207 km

śląskie

Alfa RomeoMiTo

17 900

2012r.

232 044 km

mazowieckie

Alfa RomeoMiTo

33 900

2016r.

199 000 km

małopolskie

Alfa RomeoGiulietta

28 700

2011r.

100 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Alfaholicy.org   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System