Alfa Romeo

ogłoszeniaceny używanychdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Renault Scenic 97r. 1.6, problem z LPG



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum ALFA ROMEO Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michal.j

Czytelnik



Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Renault Scenic 97r. 1.6
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 16 Maj 2014, 05:36
Temat postu:

Renault Scenic 97r. 1.6, problem z LPG


Witam wszystkich użytkowników Reanalut z gazem. Mam pewien problem i prosił bym o pomoc w jego rozwiązaniu. Być może będę pisał trochę chaotycznie lecz wynika to z mojej niewiedzy na temat mojego problemu.
A więc: odpalam Scenica oczywiście z benzyny, chwilkę sobie pochodzi następnie przełączam na gaz. Krótko po przełączeniu na gaz, gaz ten się wyłącza ( nie wyłącza się całkowicie silnik) nie wiem jak to opisać ale jak by przerwało dostarczenie gazu ale auto jedzie cały czas normalnie nie szarpie ani nic. Kontrolka gazu która jest w aucie zamontowana zaczyna w tym momencie wariować, piszczeć i są tam dwie diody niebieska i czerwona i zaczynają na zmianę mrugać. Te sytuacje się powtarzają dość często zauważyłem gdy silnik jest zimny natomiast gdy jest rozgrzany to stosunkowo mniej się te sytuacje powtarzają. Mam tego Scenica od miesiąca nie byłem jeszcze na regulacji gazu może to ma jakiś wpływ choć obroty są w normie. Pomóżcie!!!!
Powrót do góry
mk0367

Auto Maniak



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 859
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
Wysłany: Pią 16 Maj 2014, 13:45
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Renault Scenic 97r. 1.6, problem z LPG


Kolego jedż na regulację instalacji gazowej.....kupiłeś i nie wiesz w jakim jest stanie.....
A póżniej wyłap problemy. Wink
Powrót do góry
Nemerion

Czytelnik



Dołączył: 28 Maj 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Chorzów
Posiadane auto: VW Golf IV
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 28 Maj 2014, 13:54
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Renault Scenic 97r. 1.6, problem z LPG


spada ciśnienie i sterownik gazu odczytuje to jak by sie gaz kończył i przerzuca na benzynę podjechać do mądrego szpeca niech zwiększy ciśnienie na reduktorze lub programowo zmniejszy w sterowniku próg ciśnienia przy jakim się ma przełączać . Wydaje mi się że to jest ten problem Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum ALFA ROMEO Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja


Alfa RomeoGiulietta

31 400

2011r.

169 344 km

świętokrzyskie

Alfa RomeoStelvio

119 900

2018r.

103 500 km

wielkopolskie

Alfa RomeoGiulietta

28 700

2011r.

100 000 km

pomorskie

Alfa RomeoStelvio

139 999

2019r.

73 000 km

pomorskie

Alfa RomeoGiulia

103 900

2019r.

60 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Alfaholicy.org   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System