Alfa Romeo

ogłoszeniaceny używanychdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Uszczelnianie instalacji walka z wypadaniem zapłonów



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum ALFA ROMEO Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miskuamakus

Czytelnik



Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wa-wa
Posiadane auto: Omega B
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 13 Mar 2008, 19:05
Temat postu:

Uszczelnianie instalacji walka z wypadaniem zapłonów


Witam! Mam problem z wypadaniem zapłonów na LPG wszystkie elementy instalacji sprawne jest podejrzenie że jest nieszczelna na odcinku od rozdzielacza do poszczególnych wtrysków dostęp do wytysków jest fatalny zarówno od góry jak i od dołu mam pytanie czy wtryski które są przmocowane do kolektora moga sie obracać wokół swojej osi czy powinny byc zamocomwane na sztywno, może to jest jakaś niesczelność? A może ktoś zna patetnt na dostanie się do nich aby uszczelnić połączenia i dokonać inspekcji węży?
Pozdrawiam
Miskuamakus
Powrót do góry
Andrzej.t

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 463
Skąd jesteś (miejscowość / region): Polska
Posiadane auto: sprzedałem auto
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 19 Cze 2008, 22:03
Temat postu:

Re: Uszczelnianie instalacji walka z wypadaniem zapłonów


miskuamakus napisał:
Witam! Mam problem z wypadaniem zapłonów na LPG wszystkie elementy instalacji sprawne jest podejrzenie że jest nieszczelna na odcinku od rozdzielacza do poszczególnych wtrysków dostęp do wytysków jest fatalny zarówno od góry jak i od dołu mam pytanie czy wtryski które są przmocowane do kolektora moga sie obracać wokół swojej osi czy powinny byc zamocomwane na sztywno, może to jest jakaś niesczelność? A może ktoś zna patetnt na dostanie się do nich aby uszczelnić połączenia i dokonać inspekcji węży?
Pozdrawiam
Miskuamakus

Witam,
Temat zamontowanego gazu zostawiłbym specjalistycznym warsztatom . Są one wyposażone w specjalną aparaturę do pomiaru i czujnki gazu. Radzę skorzystać-?
Pozdrawiam.
_________________
XXX
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum ALFA ROMEO Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja


Alfa RomeoGiulietta

28 700

2011r.

100 000 km

pomorskie

Alfa RomeoMiTo

17 900

2012r.

232 044 km

mazowieckie

Alfa RomeoGiulietta

31 400

2011r.

169 344 km

świętokrzyskie

Alfa RomeoStelvio

119 900

2018r.

103 500 km

wielkopolskie

Alfa RomeoStelvio

117 900

2017r.

57 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Alfaholicy.org   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System